Wsparcie rozwoju hardware’u

Wprowadzenie

Podstawową rolą firmware’u w ciągle rozwijających się projektach sprzętowych jest obsługa wszystkich funkcjonalności dodanych w najnowszej odsłonie nie tracąc jednocześnie obsługi tych dodanych wcześniej (błędy regresji). Doskonale rozumiemy jak ryzyko związane z rozwojem technologii wraz z presją, aby jak najszybciej wprowadzić ją na rynek podnosi poziom trudności stojących przed Tobą wyzwań biznesowych i zawsze jesteśmy gotowi pomóc Ci je przezwyciężyć.

Załóżmy, że rozwijasz jakiś produkt gotowy do użycia, np. router z funkcjonalnością zapory sieciowej. Co roku wypuszczasz nową wersję wychodzącą naprzeciw potrzebom konsumentów. Dodajesz nowe interfejsy, podnosisz wydajność podzespołów itp. ale przez cały czas potrzebujesz kogoś, kto będzie dbał, żeby firmware Twojego urządzenia nadążał za sprzętem.

Oferujemy Ci ciągłe wsparcie, co oznacza, że jeżeli raz nawiążemy współpracę, to nie zostawimy Cię na pastwie losu. Mamy bogatą, wieloletnią historię współpracy z przedsiębiorstwami z całego świata, która udowadnia, że możemy być uważani za stabilnych i godnych zaufania partnerów. Nasz firmware nadąży za Twoim sprzętem i wspólnie złożą się na udany i kompletny produkt.

Rozwój
i wsparcie coreboota

Jesteśmy licencjonowanymi konsultantami coreboota. Dostarczanie licznych usług z nim związanych to nasza codzienność. Naprawiamy bugi, rozwijamy firmware, implementujemy obsługę nowych płyt itp. Jeżeli szukasz kogoś, kto umożliwi działanie Twojego sprzętu w środowisku firmware’u open-source – trafiłeś na właściwych ludzi.

Co więcej, jeżeli jesteś producentem sprzętu możesz być zainteresowany implementacją jego obsługi w coreboot’cie. coreboot to rozszerzona platforma firmware’u, która umożliwia błyskawiczny i bezpieczny start dla nowoczesnych komputerów i systemów wbudowanych. Jako projekt open-source daje możliwość wglądu w kod i pełną kontrolę nad wykonywanymi poleceniami. Możemy go dla Ciebie zaimplementować, obsługiwać i rozwijać, aby nadążyć za rozwojem Twojego sprzętu.

Nasz zespół doświadczonych i utalentowanych inżynierów sprawi, że oprogramowanie Twojego urządzenia będzie rozwijało się równolegle z naszą gałęzią coreboota, co pozwoli Ci odkryć funkcjonalności, ktorych sobie nawet nie wyobrażałeś (jak np. debugowanie używając pc-speakera do wyciągania logów, boot platformy poniżej 400ms).

Wsparcie bezpieczeństwa sprzętowego

W związku z aktualnym naciskiem na rozwiązania IoT które wymagają zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, wiele platform seryjnie wyposażanych jest w TPM (Trusted Platform Modules). Nie tylko wiemy o co w nich chodzi, ale wręcz jesteśmy w nich biegli. Zainteresowany? Zapoznaj się z tym artykułem.

Ciągła walidacja

W wielu branżach firmware jest jednym z kluczowych elementów. Wielokrotnie wymagania dotyczące firmware’u leżą u podstaw uzyskania (bądź nie) specyficznych certyfikacji. Oczywistym jest, że ludzie popełniają błędy, więc zostawiamy weryfikację działania naszego oprogramowania skryptom i automatom, które wielokrotnie dowiodły niezawodności. Nasza ciągła walidacja pozwala nam udowodnić, że rozwój sprzętu i firmware’u nie powoduje błędów regresji.

Dlaczego powinieneś wybrać 3mdeb
do wsparcia rozwoju Twojego Hardware’u?

Mamy przyzwoite doświadczenie w ciągłej współpracy z firmami produkującymi sprzęt, np. PC Engines, nasi inżynierowie opanowali niezliczone technologie, mamy odpowiednią infrastrukturę i jesteśmy w stanie odbudować lub zmodyfikować urządzenie w celu zwiększenia jego możliwości.

Jeśli szukasz partnera do długoterminowego projektu sprzętowego, właśnie go znalazłeś. Nie trać czasu i skontaktuj się z nami lub umów spotkanie.

Kontakt z nami

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.