Systemy operacyjne

Rozwijanie systemów operacyjnych

Na początku coś sobie wyjaśnijmy – większość osób usłyszawszy System Operacyjny wyobrazi sobie Windowsa. Może iOS, Androida lub jakiegoś Linuxa. Tak, to wszystko są systemy operacyjne, ale 3mdeb skupia się na systemach wbudowanych, które są ograniczone ilością zasobów, bardzo kompaktowe i niezwykle efektywne z konieczności. Bardzo rzadko dysponują środowiskiem graficznym (GUI) i są stworzone z myślą o małych maszynach z niewielkim marginesem autonomii. To dotyczy urządzeń używanych w IoT, robotyce, zastosowaniach medycznych, wojskowych i na każdym polu, gdzie występują systemy o znaczeniu krytycznym.

Co potrafimy?

Tworzymy wbudowane systemy operacyjne dla naszych partnerów, a następnie nad nimi czuwamy. Brzmi banalnie, nieprawdaż? Jeżeli szukasz kogoś, kto od zera taki napisze, przygotuje BSP (Board Support Package) dla Twojej płytki, która będzie dbała, aby wszystko działało tak, jak to zostało opisane w projekcie – to właśnie go znalazłeś.

Stworzymy i dostarczymy Ci pliki konieczne do wybudowania systemu opartego na Yocto lub innym systemie Linuxowym, które będą zawierać obraz systemu plików, kernel, bootloader i cokolwiek by było jeszcze konieczne.

Przedstawimy pełną, zweryfikowaną dokumentację umożliwiającą przeprowadzenie całego procesu wdrożenia.

Jeżeli szukasz bardziej szczegółowych przykładów – zapraszamy na tę stronę.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zachęcamy do sprawdzenia kim jesteśmy, odwiedzenia stron Projektu Yoctocoreboota i UEFI. Możesz zapytać o nas naszych partnerów, lub odwiedzić naszą stronę na Githubie.

Prawdopodobnie w końcu i tak do nas napiszesz lub umówisz się na rozmowę, więc po co tracić czas.

Kontakt z nami

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.