Polityka Zwrotów

Polityka Zwrotów

Dziękujemy za zakupy w sklepie 3mdeb.com. Jeżeli nie jesteś w pełni zadowolony z dokonanego zakupu, możesz liczyć na naszą pomoc.

Zwroty

Zwrot nienaruszonych przedmiotów jest dozwolony w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówionego towaru. Koszty wysyłki oraz wszelkie inne koszty związane z transportem nie podlegają zwrotowi. Firma „3mdeb” nie ponosi odpowiedzialności związanej z  kosztami transportu zwracanych przedmiotów. Zwracany towar powinien zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu oraz nie powinien nosić śladów użytkowania. Towar, który został zmodyfikowany bądź przeprogramowany nie może zostać zwrócony. Zwracany przedmiot musi być kompletny, tj. posiadać wszystkie akcesoria, które były dostarczone wraz z produktem.

Jeżeli produkt został w jakikolwiek sposób naruszony czy uszkodzony, bądź też procedura zwrotu została rozpoczęta po upływie 30 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki, zwrot pieniędzy nie przysługuje.

Zwrot środków pieniężnych

Gdy odbierzemy przesyłkę zwrotną, otrzymasz informację, że przesyłka do nas dotarła. Po sprawdzeniu stanu przedmiotu zostaniesz niezwłocznie poinformowany o statusie. Jeżeli zwrot zostanie zatwierdzony, dokonamy zwrotu środków pieniężnych na Twoje konto. Pieniądze otrzymasz w ciągu określonej liczby dni, w zależności od regulaminu banku, w którym posiadasz konto.

Adres do zwrotów

Zwracane przedmioty z dopiskiem „Zwrot” prosimy wysłać na adres:

3mdeb Embedded Systems Consulting

Abrahama 1A / 2.05

+48 58 718 91 79

80-307 Gdansk,

Poland

Kontakt z nami


Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.