Polityka Logo & Projekty współfinansowane przez UE

Polityka Logo

Logo 3mdeb można używać bez naszej zgody do wspominania o naszej firmie na wszelkich platformach począwszy od druku, eventy po strony internetowe, aczkolwiek zastrzegamy sobie prawo do używania logo w niektórych sytuacjach.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące właściwego używania logo, możesz nas zapytać: contact@3mdeb.com.

Udostępniamy kilka wariantów naszego logo do użytku.

Dokument Polityki Logo można znaleźć tutaj.
Ikona przedstawiająca otwartą książkęProjekty współfinansowane przez UE

Zdjęcia Regionalnego Programu Funduszy Europejskich, flagi Polski, herbu urzędu marszałkowskiego województwa pomorskiego oraz flagi Unii Europejskiej
Logo regionu pomorskiego z nazwą regionu zaczynającą się od wykrzyknika

3mdeb Embedded Systems Consulting Piotr Król realizuje Projekty dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego pod tytułem

„Prezentacja rozwiązań oprogramowań systemów wbudowanych firmy 3mdeb
Embedded Systems Consulting na rynkach międzynarodowych”

Podstawowym założeniem tego projektu jest udział w wydarzeniach proeksportowych – głównie konferencjach międzynarodowych. Chcemy uczestniczyć w nich zarówno jako uczestnik jak i prelegent, prezentując swoją wiedzę i rozwiązania technologiczne. 
Podstawowym celem projektu jest promocja firmy na rynku zagranicznym oraz nawiązywanie kontaktów mogących zaowocować długofalową współpracą.

Całkowity planowany koszt realizacji projektu: 46728,86 PLN
Planowana kwota dofinansowania: 23364,43 PLN

oraz

„Promocja firmy 3mdeb Embedded Systems Consulting na zagranicznym rynku jako szansa na rozwój eksportu.”

Podstawowym celem projektu jest rozwinięcie  naszych możliwości eksportowych  poprzez uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach branżowych dotyczących działalności naszej firmy.  Głównym założeniem projektu  jest możliwość uczestnictwa w wydarzeniach w roli wystawcy, co jest okazją do prezentacji i wizualizacji naszych produktów. Chcemy zaprezentować swoje projekty i technologię w postaci produktów demonstracyjnych na własnych stoiskach wystawienniczych, zwiększając w ten sposób możliwości współpracy oraz promocji na nowym rynku.

Całkowity planowany koszt realizacji projektu: 119647,80 PLN
Planowana kwota dofinansowania: 57983,90  PLN

Kontakt z nami

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.