Katalogi Usług

Katalog usług systemów wbudowanych

Nasi specjaliści od systemów wbudowanych posiadają szerokie doświadczenie zdobyte podczas wdrażania licznych komerycjnych projektów. Jesteśmy zarejestrowanymi uczestnikami programu Yocto oraz specjalistami w integracji Amazon Web Services i rozwoju BSP. Jeżeli poszukujesz konkretnych rozwiązań w tym zakresie, sprawdź nasz katalog! Znajdziesz w nim technologie, z którymi mamy do czynienia na codzień: języki programowania, systemy operacyjne, programy ładujące, narzędzia i biblioteki, nasze doświadczenie ze sprzętem, referencje oraz projekty open source, w których uczestniczyliśmy.

Katalog OSFV

Na zespole walidacji ciąży wielka odpowiedzialność w procesie realizacji projektu, o której warto wspomnieć. Ktoś mógłby stwierdzić, że zadania walidacji w zakresie skutecznego wdrożenia projektu nie są aż tak znaczące, my jednak uważamy inaczej. Zawsze koncentrujemy się na weryfikacji nawet najmniejszych wymagań danego projektu, opracowując szczegółową dokumentację dla klienta wraz z raportem finalnym. Sprawdź nasz katalog zawierający wiele odniesień do projektów, w których braliśmy udział, oraz technologii, z którymi mamy do czynienia na codzień!

Katalog Firmware

Jesteśmy ekspertami od oprogramowania wbudowanego z latami praktyki w pisaniu eleganckiego i skalowalnego kodu szytego na miarę naszych klientów. Do każdego projektu, w który jesteśmy zaangażowani, wnosimy pełnię naszej wiedzy i doświadczenia z zakresu UEFI, coreboot’a oraz hypervisory. Chcesz być częścią rozwijającej się społeczności open source i wprowadzić do swojej platformy rozwiązania z tego zakresu? Nie trać czasu i kliknij w nasz katalog, w którym znajdziesz odniesienia do projektów w których uczestniczyliśmy, technologii i wiele więcej!

Katalog usługi Flashowania Firmware’u

Dlaczego powinienem sflashować urządzenie?Wiele osób używa zamkniętego firmware’u, nawet jeśli używa GNU / Linux. Bezpłatne oprogramowanie BIOS / UEFI jest wrażliwe, może zawierać backdoory i poważne błędy. Może być również powolne, przez co jesteś bezradny i pozostawiony na łasce programistów. coreboot to w pełni darmowe oprogramowanie, do którego każdy może skontrybuować lub sprawdzić kod projektu.

Katalog Rozwiązań Testowania Regresyjnego

Testowanie regresyjne to koncepcja praktyki sprawdzania poprawności, która daje odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań:Czy nowa wersja produktu działa zgodnie z oczekiwaniami?Dzięki testom regresji możemy potwierdzić, że najnowsza wersja sprzętu i / lub wbudowanego oprogramowania nie wpłynęła negatywnie na istniejące funkcje.

Katalog Implementacji SRTM

SRTM (Static Root of Trust Measurement) to technologia wykorzystująca TPM (Trusted Platform Module) i techniki kryptograficzne w celu zapewnienia pomiarów oprogramowania i komponentów platformy, dzięki czemu oprogramowanie systemowe, a także aplikacje do zarządzania lokalnego i zdalnego mogą wykorzystywać te pomiary do podejmowania decyzji zaufania wobec konkretnego podmiotu. SRTM jest wykorzystywany do ochrony BIOSu, firmware’u i oprogramowania przed złośliwymi atakami na bardzo niskim poziomie. Inżynierowie 3mdeb zajmujący się bezpieczeństwem włączyli SRTM na wielu platformach jako implementację typu open-source dzięki czemu posiadają duże doświadczenie w jego rozwoju.