Jesteśmy polską, szybko rozwijająca się firmą zajmującą się szeroko pojętymi systemami wbudowanymi i ich bezpieczeństwem. Pomagamy producentom produktów z różnych sektorów w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Rekomendujemy technologie, budujemy prototypy oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie. Jeżeli jesteś zainteresowany dużymi systemami wbudowanymi, architekturą systemów komputerowych, bootloaderami (U-Boot, GRUB, syslinux), firmwarem (UEFI/BIOS, coreboot) oraz bezpieczeństwem aplikacji niskopoziomowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Obecnie poszukujemy Team Leadera.

Wymagania

  • Wyształcenie techniczne lub zarządzanie / marketing
  • Zdolności analityczne
  • Samodzielność w działaniu, dbałość o szczegóły
  • Znajomość Git, JIRA, Linux
  • Wiedza z zakresu produkcji oraz testowania oprogramowania
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami branży IT (mile widziane systemy wbudowane oraz AWS)
  • Język angielski biegły w mowie i piśmie
  • Znajomość narzędzi do analizy i wizualizacji danych w celu tworzenia raportów i ich prezentacji

Zadania

  • Przygotowywanie i porządkowanie specyfikacji oraz dokumentacji technicznej produktów.
  • Sporządzenie i dbanie o przestrzeganie dobrych praktyk pracy przy danym projekcie.
  • Dbanie o terminową realizację projektu poprzez:
    • specyfikację zadań na podstawie wymagań biznesowych oraz planowanie terminów ich realizacji,
    • delegowanie zadań do odpowiednich członków zespołu oraz przydzielanie priorytetów,
    • rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji,
    • synchronizację realizacji zadań, unikanie wzajemnego blokowania się zadań realizowanych przez zespół,
    • weryfikację realizacji powierzonych zadań
  • Sporządzenie raportów i prezentacji, organizacja spotkań i notowanie ich przebiegu

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
  • Umowę o pracę na cały etat lub B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia w przedziale 10000-12000zł brutto.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (w temacie prosimy podać numer referencyjny – tl-10-2018) wraz z poniższą adnotacją na adres: career@3mdeb.com. Prosimy o dodanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3mdeb Piotr Król z siedzibą w Gdańsku ul. Burgaska 9d/10, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”