Jesteśmy polską, szybko rozwijająca się firmą zajmującą się szeroko pojętymi systemami wbudowanymi i ich bezpieczeństwem. Pomagamy producentom produktów z różnych sektorów w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Rekomendujemy technologie, budujemy prototypy oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie. Jeżeli jesteś zainteresowany dużymi systemami wbudowanymi, architekturą systemów komputerowych, bootloaderami (U-Boot, GRUB, syslinux), firmwarem (UEFI/BIOS, coreboot) oraz bezpieczeństwem aplikacji niskopoziomowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Obecnie poszukujemy Młodszego Programisty Systemów Wbudowanych.

Codzienne zadania:

  • Utrzymanie i usprawnienia dystrybucji Linux opartej o Yocto
  • Przygotowanie i dbałość o dokumentację tworzonych rozwiązań
  • Projektowanie oraz implementację rozwiązań informatycznych z zakresu oprogramowania wbudowanego
  • Debugowanie i analiza problemów związanych z działaniem sprzętu oraz oprogramowania wbudowanego
  • Współpraca z zespołem

Wymagania:

  • Dobra znajomość systemu Linux oraz systemu kontroli wersji Git
  • Podstawowa wiedza na temat konfiguracji i kompilacji oprogramowania
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu systemów wbudowanych
  • Dobre zdolności organizacyjne i umiejętność nauki różnorodnych narzędzi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w konfiguracji i kompilacji jądra systemu Linux
  • Znajmość zagadnienia cross-compilacji oraz systemów ją wspomagających (crosstool-NG, Buildroot, Yocto Project)
  • Znajomość języków programowania (Bash, python, C)
  • Znajomość architektury systemów komputerowych (x86, ARM)

Oferujemy:

  • Pracę nad projektami Open Source
  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
  • Szkolenia z zakresu technologii wykorzystywanych w codziennej pracy
  • Umowę o pracę / umowę o dzieło
  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na cały bądź część etatu
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą adnotacją na adres: career@3mdeb.com.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3mdeb Piotr Król z siedzibą w Gdańsku ul. Burgaska 9d/10, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”