Jesteśmy polską, szybko rozwijająca się firmą zajmującą się szeroko pojętymi systemami wbudowanymi i ich bezpieczeństwem. Pomagamy producentom produktów z różnych sektorów w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Rekomendujemy technologie, budujemy prototypy oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany dużymi systemami wbudowanymi, architekturą systemów komputerowych, bootloaderami (U-Boot, GRUB, syslinux), firmwarem (UEFI/BIOS, coreboot) oraz bezpieczeństwem aplikacji niskopoziomowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Obecnie poszukujemy Młodszego Programisty Systemów Wbudowanych (Praktykanta).

Codzienne zadania:

  • Debugowanie i analiza problemów związanych z działaniem sprzętu oraz oprogramowania wbudowanego,
  • Projektowanie oraz implementacja funkcjonalności dla systemów wbudowanych
  • Analiza i poprawa bezpieczeństwa systemów wbudowanych
  • Automatyzacja walidacji oprogramowania dla systemów wbudowanych
  • Dokumentacja i raportowanie postępów w pracy

Wymagania:

  • Znajomość C
  • Dobra znajomość systemu Linux i systemu kontroli wersji git
  • Podstawowa znajomość architektury systemów komputerowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętności nauki różnorodnych narzędzi

Mile widziane:

  • Znajomość Pythona
  • Znajomość asemblera x86
  • Znajomość systemów wbudowanych
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego

Oferujemy:

  • Pracę nad projektami Open Source
  • Pracę z zaawansowanymi technologiami z zakresu projektowania firmware’u
  • Pracę z technologiami z zakresu bezpieczeństwa
  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
  • Umowę o pracę lub umowę o dzieło w zależności od preferencji
  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na cały bądź część etatu
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą adnotacją na adres: contact@3mdeb.com.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3mdeb Piotr Król z siedzibą w Gdańsku ul. Burgaska 9d/10, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”