Jesteśmy polską, szybko rozwijająca się firmą zajmującą się szeroko pojętymi systemami wbudowanymi i ich bezpieczeństwem. Pomagamy producentom produktów z różnych sektorów w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Rekomendujemy technologie, budujemy prototypy oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie. Jeżeli jesteś zainteresowany dużymi systemami wbudowanymi, architekturą systemów komputerowych, bootloaderami (U-Boot, GRUB, syslinux), firmwarem (UEFI/BIOS, coreboot) oraz bezpieczeństwem aplikacji niskopoziomowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Obecnie poszukujemy Hardware Technician.

Codzienne zadania

  • Składanie hardware-u i elektroniki
  • Podłączanie paneli LED
  • Instalacja czujników
  • Przygotowanie stanowisk testowych dla systemów wbudowanych

Wymagania

  • Znajomość sieci w zakresie konfiguracji sprzętu off-the-shelf (np. routery) oraz trudniejszych sprzętów na podstawie instrukcji
  • Podstawy elektryki i elektroniki
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne oraz sprawne posługiwanie się narzędziami

Mile widziane

  • Profesjonalne lutowanie
  • Podstawy Shell-a (bash)
  • Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Uprawnienia elektryczne
  • Zdolność zarabiania kabli sieciowych (ethernet)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Uprawnienia do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą adnotacją na adres: career@3mdeb.com

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3mdeb Piotr Król z siedzibą w Gdańsku ul. Burgaska 9d/10, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”