Jesteśmy polską, szybko rozwijająca się firmą zajmującą się szeroko pojętymi systemami wbudowanymi i ich bezpieczeństwem. Pomagamy producentom produktów z różnych sektorów w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Rekomendujemy technologie, budujemy prototypy oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie. Jeżeli jesteś zainteresowany dużymi systemami wbudowanymi, architekturą systemów komputerowych, bootloaderami (U-Boot, GRUB, syslinux), firmwarem (UEFI/BIOS, coreboot) oraz bezpieczeństwem aplikacji niskopoziomowych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Obecnie poszukujemy Inżyniera Elektroniki.

Codzienne zadania:

  • Odpowiedzialność za RTE i jego schematy
  • Analiza i rozpoznawanie problemów sprzętowych
  • BOM i sourcing

Wymagania:

  • Znajomość teorii obwodów i sygnałów oraz techniki cyfrowej (np. czym jest napięcie, prawo Ohma)
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami (multimetr, oscyloskop, analizator stanów logicznych)
  • Znajomość programu do projektowania PCB (KiCad, EAGLE, Altium Designer, itp.)
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem

Mile widziane:

  • Wiedza co to są pliki Gerber, pick-n-place, schematy montażowe
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość interfejsów szeregowych (UART, I2C, SPI, USB, itp.)
  • Umiejętność lutowania
  • Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją i produktyzacją urządzeń elektronicznych

Oferujemy:

  • Pracę nad projektami Open Hardware
  • Przyjazną atmosferę bez korporacyjnych procesów
  • Szkolenia z zakresu technologii wykorzystywanych w codziennej pracy
  • Umowę o pracę / umowę o dzieło
  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie na cały bądź część etatu
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą adnotacją na adres: career@3mdeb.com.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3mdeb Piotr Król z siedzibą w Gdańsku ul. Burgaska 9d/10, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”