Jesteśmy polską, szybko rozwijająca się firmą z branży IT. Pomagamy producentom produktów z różnych sektorów w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych. Rekomendujemy technologie, budujemy prototypy oraz tworzymy dedykowane oprogramowanie.

Obecnie poszukujemy asystenta/asystentki do pomocy w organizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa aby wspólnie realizować postawione przed nami cele.

Codzienne zadania:

  • Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań,
  • Prowadzenie kalendarza, umawianie spotkań biznesowych, kontakt z interesantami,
  • Załatwianie spraw poza siedzibą firmy.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień branży IT – im bliższa profilowi firmy tym lepiej,
  • Zwięzły i rzeczowy sposób wypowiadania się,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętność nauki różnorodnych narzędzi do zarządzania firmą (CRM, ERP).

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość technik i narzędzi do zarządzania firmą informatyczną (JIRA, Slack, Kanban, itp).

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie funkcjonowania i zarządzania firmą IT,
  • Rozwinięcie umiejętności obsługi profesjonalnego oprogramowania ERP/CRM,
  • Umowę o pracę / umowę o dzieło
  • Wynagrodzenie do 2 300 zł brutto

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą adnotacją na adres: contact@3mdeb.com.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 3mdeb Piotr Król z siedzibą w Gdańsku ul. Burgaska 9d/10, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego; zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”